01.10.2019

Narkotyki w mieszkaniu

Lublinieccy policjanci zatrzymali 27 i 29-latka. W mieszkaniu w Lublińcu mieli amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

Policjanci zabezpieczyli ponad 430 działek dilerskich amfetaminy, 130 działek marihuany oraz 54 tabletki ecstasy. Ponadto znaleźli w mieszkaniu dwa krzaki ziela konopi. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.