•  Most w Kaletach nie będzie remontowany. W piątek ograniczono na nim jezdnię do jednego pasa i wprowadzono ruch wahadłowy. Już za miesiąc mogą zostać wprowadzone kolejne ograniczenia.
  •  Most w Kaletach nie będzie remontowany. W piątek ograniczono na nim jezdnię do jednego pasa i wprowadzono ruch wahadłowy. Już za miesiąc mogą zostać wprowadzone kolejne ograniczenia. Fot. Jarosław Myśliwski
30.09.2018

Nie będzie remontu mostu

Władze powiatu wycofały się z zamiaru remontu mostu w Kaletach, na dodatek w piątek wprowadzono ruch wahadłowy. – Przygotowuję tablice informujące, że to powiat odpowiada za stan tego mostu. Chcę podać nazwiska odpowiedzialnych i telefony służbowe, żeby mieszkańcy wiedzieli u kogo interweniować – mówi burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia.

W ubiegły wtorek podczas sesji rady powiatu zapadła decyzja o wycofaniu się z przebudowy mostu na ul. ks. Drozdka w Kaletach, a co za tym idzie rezygnacja z ponad 1 mln zł dotacji, którą miało przekazać ministerstwo infrastruktury.

O…


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2018 z 02.10.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.