16.10.2018

Nie podpisujcie tego pisma

“W razie wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia nie wnoszę żadnych roszczeń odszkodowawczych wobec przedszkola i jego pracowników – takie pisma dostali rodzice przedszkolaków.

Na facebookowym "Spotted: Piekary Śląskie" jedna z mam zamieściła zdjęcie pisma: "Przyjmuję do wiadomości, że w razie wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia, w którym będzie brało udział moje dziecko (...) ponoszę wszelką odpowiedzialność cywilną oraz karną, a także nie wnoszę żadnych roszczeń…


Artykuł ukazał się w GWARKU 41/2018 z 16.10.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.