•  Powalony słup telefoniczny w Przezchlebiu.
  •  Powalony słup telefoniczny w Przezchlebiu. Dzięki uprzejmości K. Aplika
16.07.2019

Niebezpieczne słupy i kable

– Ani to estetyczne, ani bezpieczne – mówi o niepotrzebnych już, starych słupach telefonicznych Klaudiusz Aplik, sołtys i radny rady gminy w Zbrosławicach. Zdaniem sołtysa, w gminie Zbrosławice to bardzo poważny problem.

– Wiele tych słupów jest w bardzo złym stanie, przegniłych, które pod naporem wiatru mogą się łatwo przewrócić. Problemem są też walające się na ziemi, czasem głęboko ukryte w trawie kable telefoniczne. Pracownicy porządkowi koszący trawę w naszych sołectwach narzekają, że…

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.