•  Niespasowani tym razem na warsztat wzięli telewizję i jej gwiazdy.
  •  Niespasowani tym razem na warsztat wzięli telewizję i jej gwiazdy. Fot. Archiwum Niespasowanych
06.06.2019

Niespasowani kabaretowo

“Prawdziwa draka dla telemaniaka” – to nowy spektakl Teatru Niespasowani, który od ponad roku działa przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Przedstawienie będzie można zobaczyć i w Pyskowicach, i w Zbrosławicach, gdzie Niespasowani zaczynali przed laty sceniczną karierę.

Tym razem publiczność zobaczy występ typowo kabaretowy, którego tematem będą programy telewizyjne. Na scenie pojawią się takie postacie jak Hubert Urbański, Agnieszka Chylińska, Karol Strasburger, czy Magda Gessler. 

Premiera odbędzie się w sobotę. 8 czerwca o godz. 18 w w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. 

W środę, 19 czerwca spektakl będzie okazja zobaczyć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach, również o godz. 18. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.