•  Niniwa Team wyruszy w trasę po raz dwunasty.
  •  Niniwa Team wyruszy w trasę po raz dwunasty. Fot. Archiuwum
10.08.2018

Niniwa znów rusza w trasę

13 sierpnia rozpoczyna się dwunasta już wyprawa Niniwa Team. Tym razem rowerowo-piesza. Cel: Santiago de Compostella.

Tym razem wyprawa jest "dwutorowa". – 32 osoby z o. Tomaszem Maniurą na czele wyjadą na rowerach z Kokotka w poniedziałek po mszy świętej o godz. 5. Tego samego dnia 15 śmiałków pod przewodnictwem o. Dominika Ochlaka wyruszy pieszo z Lizbony – informuje Marcin Szuścik ze Stowarzyszenia Młodzieżowego Niniwa. Patronem wyprawy jest św. Stanisław Kostka. Rowerzyści będą mieli ze sobą jego relikwie.

Codziennie na stronie www.niniwateam.pl publikowane będą krótkie relacje pisane przez dwóch uczestników wyprawy – po jednym w każdej z grup, a dodatkowo co 2-3 dni pojawiać się będą relacje wideo. Po zakończeniu wyprawy zaplanowano wydanie dwóch książek – relacji z części pieszej i z części rowerowej. Napiszą je sami uczestnicy, jeszcze w trakcie podróży.

(esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.