•  
  •   Fot. Pixabay
09.06.2018

Nogę z gazu, przytrzymać wodze!

Ścieżki konne dla jeźdźców, tory dla miłośników quadów czy motocrossu - byłoby fajnie, gdyby były, ale pewnie i tak nie rozwiązałyby całkowicie problemu. W gminie Zbrosławice raz po raz wraca sprawa zagrożeń, jakie stwarzają na lokalnych drogach quady, motocykle, ale także maszyny rolnicze i konie.

Częsta obecność na sesjach Rady Gminy Zbrosławice komendanta komisariatu policji w Kamieńcu, podkomisarza Rafała Openchowskiego, to dla radnych i sołtysów dobra sposobność, by zwrócić uwagę na problemy na drogach. Na jednej z ostatnich sesji radny Alojzy Szyguła alarmował, że mieszkańcy Świętoszowic…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2018 z 12.06.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.