•  Jan Sobania nalezy do najbardziej doświadczonych i utytułowanych hodowców w oddziale Tworóg.
  •  Jan Sobania nalezy do najbardziej doświadczonych i utytułowanych hodowców w oddziale Tworóg. Fot. Krzysztof Garczarczyk
27.02.2019

Nowe władze PZHGP Tworóg

Jan Sobania został nowym prezesem Oddziału Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Tworogu. Nowe władze oddziałowe wybrano na zebraniu, które odbyło się w niedzielę, 24 lutego.

W skład zarządu, oprócz prezesa, weszli także trzej wiceprezesi: Jerzy Wons (ds. lotowych), Robert Lebek (ds. finansowych), Piotr Szufla (ds. gospodarczych), sekretarz Dawid Janoszka oraz członkowie: Piotr Lipiński, Roman Lipiński. Oddział Tworóg liczy 89 członków, skupionych w czterech sekcjach terenowych: Boruszowice, Tworóg, Krupski Młyn i Kalety.

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.