•  Na plac budowy weszła druga firma. Jej zadaniem jest położenie nowego dachu.
  •  Na plac budowy weszła druga firma. Jej zadaniem jest położenie nowego dachu. Fot. Elżbieta Kulińska
03.11.2018

Nowy dach przed świętami

Trwa remont dachu szkoły podstawowej w Nowym Chechle. Prace mają się zakończyć przed świętami, ale do ukończenia rozbudowy bardzo daleko.

Problemy z firmą, która podjęła się rozbudowy szkoły podstawowej o przedszkole pojawiły się w wakacje. Przez kilka tygodni gmina negocjowała z bytomskim przedsiębiorstwem dokończenie prac, przede wszystkim samorządowi zależało na wymianie dachu: stary zdemontowano a budynek niedostatecznie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018
komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.