Na co dzień z zaparkowaniem auta przy hali sportowej w Ożarowicach nie ma najmniejszego problemu, ale w czasie wielkich imprez sportowych trudno o wolne miejsce.
    Na co dzień z zaparkowaniem auta przy hali sportowej w Ożarowicach nie ma najmniejszego problemu, ale w czasie wielkich imprez sportowych trudno o wolne miejsce. Fot. Krzysztof Garczarczyk
01.07.2017

Nowy parking? Czemu nie

Okazała hala sportowa przy Gimnazjum w Ożarowicach często jest miejscem dużych zawodów, nawet o charakterze międzynarodowym. Dogodny dojazd, przestronna stołówka, funkcjonalne szatnie i zaplecze sanitarne to atuty, które sprawiają, że organizatorzy imprez, nie tylko sportowych chętnie korzystają z obiektu.

Jedynym mankamentem wydaje się być brak wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Przy lokalnych zawodach nie ma większego problemu z zaparkowaniem auta, ale w przypadku, gdy do hali przyjeżdża ponad 200 uczestników, samochody stoją po obu stronach ulicy Szkolnej, praktycznie od wlotu z ul. Tarnogórskiej aż ku ul. Kościuszki.

Na jednej z ostatnich sesji rady gminy zwrócił uwagę na ten problem radny Tadeusz…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2017 z 04.07.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.