•  
  •   Fot. archiwum policji
01.10.2019

Nowy zastępca komendanta

Dziś, 1 października w Komisariacie Policji w Radzionkowie uroczyście powierzono obowiązki nowemu zastępcy komendanta tegoż komisariatu. Został nim asp. szt. Stanisław Kotwin.

Asp. szt. Stanisław Kotwin służy w policji od 16 lat. Na początku służbę pełnił w komisariacie w Kaletach. W 2015 r. przeszedł do Komendy Powiatowej w Tarnowskich Górach, gdzie pełnił obowiązki specjalisty w zespole zarządzania kryzysowego. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.