•  Przy stadionie Piasta w Ożarowicach powstaną kolejne obiekty sportowo-rekreacyjne.
  •  Przy stadionie Piasta w Ożarowicach powstaną kolejne obiekty sportowo-rekreacyjne. Fot. Krzysztof Garczarczyk
04.05.2019

Ożarowice: dla sportu i rekreacji

Na terenie dawnej jednostki wojskowej w Ożarowicach budowane są kolejne obiekty sportowo-rekreacyjne. Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Ożarowice pozyskała na ten cel 5,7 mln zł z funduszy unijnych, przy wkładzie własnym wynoszącym ponad 1 mln zł.

W efekcie prowadzonych prac powstaną tam między innymi: dwa boiska piłkarskie - ze sztuczną nawierzchnią i trawiaste (treningowe), scena plenerowa, zadaszona trybuna na ponad 500 miejsc siedzących oraz utwardzona przestrzeń na organizowanie pikników - wraz z altankami. Dzięki rozbudowie i nadbudowie parterowego budynku byłej szatni LKS Piast, powstanie nie tylko wspomniana scena plenerowa, ale też pomieszczenia administracyjne, magazynowe i socjalne. Cały teren zostanie ogrodzony. Zakończenie całości inwestycji planuje się na wiosnę przyszłego roku. (K)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.