07.08.2017

Ola z Grand Prix

Aleksandra Orłowska, mieszkanka Krupskiego Młyna, zdobyła Grand Prix XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej “Impresje Artystyczne” w Ciechocinku.

Główna nagroda przypadła Oli za interpretację piosenki "Aleja gwiazd" z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej.

Dla utalentowanej licealistki z Krupskiego Młyna był to trzeci udział w ciechocińskim festiwalu, który w tym roku odbywał się od 27 do 30 lipca. Ola ma na koncie wiele innych wokalnych sukcesów, o czym pisaliśmy już na naszych łamach. (K)


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.