•  Każda klasa posadziła swoje żonkilowe serce.
  •  Każda klasa posadziła swoje żonkilowe serce. Fot. Agnieszka Reczkin
05.11.2018

Żonkile i trudny temat śmierci

Osiem serc z żonkili posadzono przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żyglinie. Placówka włączyła się w ogólnopolską akcję Pola Nadziei. Będzie pomagać hospicjum, a jednocześnie oswaja uczniów z emocjami związanymi ze śmiercią bliskich.

– To pierwszy taki dzień w naszej szkole. Siejemy dobro i powinniśmy być na nie zachłanni. Jeżeli dajemy dobro, ono do nas wraca. Dziś dzielimy się nim z ludźmi potrzebującymi – mówiła Beata Ćwięczek, dyrektor ZSP 2. Była bardzo wzruszona, kiedy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.