•  
  •   Fot. Archiwum
10.05.2019

Ośrodek w Świerklańcu doczekał się remontu

Rozpoczął się remont ośrodka zdrowia w Świerklańcu. Był zapowiadany od lat, ale ciągle nie było pieniędzy na inwestycję.

Nie ma żadnego zewnętrznego dofinansowania, za remont zapłaci gmina. Pomimo prac budowlanych ośrodek będzie funkcjonował normalnie. Przebudowa dotyczy jednego skrzydła placówki: obejmie część parteru oraz gabinety i laboratorium na piętrze. Zakres prac jest bardzo duży: w kilkunastu pomieszczeniach wyremontowane zostaną podłogi,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2019 z 14.05.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.