•  Członkinie KGW w Ożarowicach podczas przygotowywania palm na kiermasz.
  •  Członkinie KGW w Ożarowicach podczas przygotowywania palm na kiermasz. Fot. BiOK Tąpkowice
13.04.2019

Palmy wielkanocne z Ożarowic

Koło Gospodyń Wiejskich w Ożarowicach zorganizowało po raz pierwszy kiermasz wielkanocny. Impreza w miejscowym Domu Strażaka odbyła się od 10 do 12 kwietnia.

Na kiermaszu znalazły się na nie tylko duże i małe palmy wielkanocne, ale także stroiki świąteczne czy kompozycje z żywych kwiatów. Panie z KGW przygotowały też rozmaite słodkości. Jak powiedziała nam Mirosława Trefon, prezes koła w Ożarowicach, to pierwsza taka impreza, ale niewykluczone, że w kolejnych latach będzie kontynuowana. Duże zainteresowanie kiermaszem mile zaskoczyło organizatorów. (K)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.