• Z kasy ZUK wyprowadzono tysiące złotych. Prokuratura Rejonowa w Tarnowskich Górach bada okoliczności tej bulwersującej sprawy.  
  • Z kasy ZUK wyprowadzono tysiące złotych. Prokuratura Rejonowa w Tarnowskich Górach bada okoliczności tej bulwersującej sprawy.   Fot. Krzysztof Garczarczyk
30.04.2019

Pieniądze znikały z kasy ZUK

Z kasy Zakładu Usług Komunalnych w Tworogu wyparowały tysiące złotych. W gminie huczy od plotek, wymieniane są bardzo różne kwoty. Malwersacji miała dopuścić się jedna z pracownic zakładu, osoba z długoletnim stażem pracy. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Tarnowskich Górach.

Zakład Usług Komunalnych Tworóg sp. z o.o. jest komunalną spółką prawa handlowego, w której 100 procent udziałów posiada gmina Tworóg. Adam Chmiel, prezes spółki, poinformował nas, że zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach złożył już 1 kwietnia. Prokuratura wszczęła w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.