•  Cały dochód ze sprzedaży kalendarza trafił na konto SOSW.
  •  Cały dochód ze sprzedaży kalendarza trafił na konto SOSW. Fot. Archiwum prywatne
14.02.2020

Piny dla SOSW Ziemięcice

W grudniu pisaliśmy o “Pinach na szpilkach”. To tytuł kalendarza ze szczytnym celem. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczono na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Ziemięcice.

Inicjatorką i pomysłodawczynią kalendarza była Monika Domagalik, prezes Stowarzyszenia na rzecz Ratowania i Reaktywacji Parku Piny, a zdjęcia wykonał Sławomir Głaz. Fotografie powstawały przez cały rok.

W ubiegłym tygodniu projekt doczekał się finału. "Radość tym większa, że mogliśmy chociaż w małym stopniu uszczęśliwić tych najmłodszych, którzy na co dzień potrzebują jeszcze więcej ciepła, wsparcia i pomocy w każdym wymiarze. Na czeku jest kwota 1700 zł, ale dzięki ludziom o dobrych sercach udało się w sumie zebrać 1915 zł i tyle trafi na konto SOSW Ziemięcice. Dziękujemy Fundacji Pomagamy Sercem za wasze wsparcie i wielkie serce oraz Sławomirowi Głazowi za wspaniałą współpracę. To była niezapomniana przygoda" – można przeczytać na facebookowym profilu stowarzyszenia.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.