•  
  •   Fot. UM Radzionków
10.01.2020

Planty za 5 milionów

Ponad 5 mln zł kosztował pierwszy etap zagospodarowania terenu wokół osiedla robotniczego “Hugona” w Radzionkowie. 9 stycznia odebrano prace.

Na tzw. plantach powstały m.in.: place zabaw dla dzieci, bieżnia lekkoatletyczna, siłownie, stoły do gry w ping-ponga, szachy i warcaby, alejki i ławki, ogrodzony wybieg dla psów. Do tego parking, toaleta i monitoring. Inwestycja była współfinansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, chodzi o rewitalizację obszarów zdegradowanych. To jeden z elementów odnowienie całego osiedla "Hugona" wraz z otoczeniem.

(esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2020 z 14.01.2020
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.