29.10.2019

Po co pasy, skoro jest dobra widoczność?

Mieszkańcy Bibieli chcą, żeby utworzyć przejście dla pieszych przy przystankach autobusowych przy ul. Starowiejskiej. Szukają sposobu, by poprawić bezpieczeństwo pasażerów, w tym dojeżdżających do szkoły dzieci.

W oficjalnej odpowiedzi ZDP na pismo w sprawie utworzenia pasów przy przystankach, czytamy, że nie ma takiej potrzeby. Po pierwsze na drodze jest mały ruch, w zasadzie tylko lokalny, do tego obowiązuje ograniczenie prędkości. Po drugie – jest bardzo dobra widoczność.

Z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.