04.07.2019

Pożar na ul. Sikorek

3 lipca zapaliła się sterta drewna na opał przy ul. Sikorek w Reptach Śląskich. W powiecie lublinieckim strażacy gasili palące się trawy, stary tapczan i baloty siana.

„Mocno dymi się ze sterty drewna na opał” - takie zgłoszenie z ul. Sikorek dostali tarnogórscy strażacy. Okazało się, że pali się ok. 4 m sześć. drewna. Na szczęście ogień się nie rozprzestrzenił. Nie ustalono, jaka była przyczyna zdarzenia.

Na prywatnej posesji przy ul. Cegielnianej w Lisowicach paliła się sucha trawa i stary tapczan - interweniowały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp WSP JWK w Lublińcu. Natomiast przy lesie w Strzebiniu paliło się osiem balotów siana. W tym zdarzeniu działały dwa zastępy OSP Koszęcin, zastęp PSP i zastęp OSP Strzebiń. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.