• Problem z dzikimi wysypiskami śmieci wokół pojemników na niepotrzebną odzież już w poprzednich latach poruszany był przez radnych gminy Tworóg.  
  • Problem z dzikimi wysypiskami śmieci wokół pojemników na niepotrzebną odzież już w poprzednich latach poruszany był przez radnych gminy Tworóg.   Fot. Krzysztof Garczarczyk
06.02.2019

Pojemniki na odzież to nie śmietnik

Pojemniki na odzież używaną mogą zniknąć z krajobrazu gminy Tworóg. Wszystko przez dzikie wysypiska odpadów, które tworzą się wokół większości z nich. Wójt Eugeniusz Gwóźdź zapowiedział, że jeśli sytuacja się nie zmieni, w kwietniu podejmie działania, by pojemniki na odzież zostały usunięte.

Deklaracja wójta padła na sesji rady gminy, która odbyła się 28 stycznia. Temat wywołał radny Marcin Potempa, zbulwersowany nieporządkiem przy pojemnikach na odzież znajdujących się przy ul. Składowej na Zatorzu w Tworogu. Jak poinformował, wśród zalegających tam odpadów ostatnio pojawiły się…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.