•  Na wyremontowanie czeka m.in. przepust w Przezchlebiu.
  •  Na wyremontowanie czeka m.in. przepust w Przezchlebiu. Fot. dzięki uprzejmości K. Aplika.
02.05.2019

Powiat wyremontuje dwa przepusty

Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach wyremontuje w gminie Zbrosławice dwa przepusty – na drodze pomiędzy Ziemięcicami a Boniowicami i na początku Przezchlebia.

Niestety, to wszystkie remonty na drogach powiatowych przewidziane w tym roku przez ZDP na terenie gminy. Koszt wyremontowania obu przepustów pochłonie praktycznie całą kwotę (630 tys. zł) przeznaczoną przez powiat na Zbrosławice. Potrzeb remontowych jest bardzo dużo, ale powiat nie ma pieniędzy – informowano na sesji rady gminy 24 kwietnia. (K)


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2019 z 07.05.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.