•  Wymiana oświetlenia na nowoczesne ma się zakończyć pod koniec marca.
  •  Wymiana oświetlenia na nowoczesne ma się zakończyć pod koniec marca. Fot. Archiwum CKŚ
19.01.2019

Powstaje oświetlenie w parku w Nakle Śląskim

Nowy rok zaczyna się dla Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim od inwestycji. W parku rozpoczęła się budowa nowego oświetlenia.

To inwestycja, którą wskazali mieszkańcy w ramach drugiej edycji budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiego. Wykonawcą jest Zakład Instalacji Elektrycznych "CAGRO" z Radzionkowa. Koszt to 245 tys. zł. Projekt zdobył w głosowaniu mieszkańców 1832 głosy. "Wynik ważył się do samego końca głosowania, co przysporzyło nam wielu emocji. Za poparcie raz jeszcze gorąco dziękujemy" – czytamy na stronie Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.

Prace mają się zakończyć do 29 marca.

(eka)


Artykuł ukazał się w GWARKU 4/2019 z 22.01.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.