•  
  •   Fot. Pixabay
14.11.2019

Próbują naciągnąć na wymianę pieca

Do pracowników MTBS-u zgłosili się mieszkańcy osiedla w Miasteczku Śląskim. Mówili, że przychodzą do nich jakieś osoby, oferują wymianę piecyka gazowego w łazience. Lokatorzy dopytywali, czy nie są przypadkiem z MTBS-u.

Całe zamieszanie wzięło się stąd, że niedawno zarządca bloków, czyli właśnie MTBS wykonywał przeglądy instalacji gazowych. Sytuację od razu wykorzystali ci, którzy sprzedają piecyki gazowe. Co prawda nie podszywali się pod pracowników MTBS-u, ale mówili nie o ofercie kupna, tylko wymiany,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2019 z 19.11.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.