•  Nowe przedszkole to bardziej komfortowe warunki dla dzieci. Obecnie przedszkole znajduje się w piwnicach budynku szkoły.
  •  Nowe przedszkole to bardziej komfortowe warunki dla dzieci. Obecnie przedszkole znajduje się w piwnicach budynku szkoły. Fot. Archiwum Gwarka
14.03.2019

Przedszkole będzie droższe

Pięć firm zgłosiło się do przetargu na budowę przedszkola w Tąpkowicach. Gmina chciała przeznaczyć na ten cel 7 mln zł, ale zaproponowane kwoty są wyższe.

– Trzy oferty opiewają na 8,5 - 8,7 mln zł, różnice to raptem kilkanaście tysięcy złotych. Czwarta jest wyższa i wynosi ponad 9 mln , a najdroższa 12 mln zł. Spodziewaliśmy się, że kwoty będą wyższe, od tej, jaką sobie założyliśmy,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.