• Niszczejący budynek wreszcie udało się sprzedać.
  • Niszczejący budynek wreszcie udało się sprzedać. Fot. Tomasz Smerd
06.10.2017

Przedszkole sprzedane

Gminie Zbrosławice udało się wreszcie sprzedać opuszczony budynek po przedszkolu w Księżym Lesie. Nowy właściciel kupił go za ponad 220 tys. zł. To był trzeci przetarg.

Aż cztery lata trwało postępowanie sądowe dotyczące uregulowania stanu własności. Okazało się, że w księdze wieczystej widnieje jeszcze dwóch właścicieli gruntu. Kiedy udało się załatwić przeszkody formalne, zaczęły się problemy ze sprzedażą. Nie było zainteresowanych. O budynek…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2017 z 10.10.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.