• Fot. Archiwum Gwarka
06.11.2017

Przeprosiny bez przepraszam

– Prezydent mnie przeprosił. Sprawę uważam za zamkniętą – mówi piekarski radny Piotr Papaja. Tyle, że słowo “przepraszam” jednak nie padło.

Na jednej z sesji piekarskiej rady miasta radny Papaja ściął się z zastępcą prezydenta miasta Krzysztofem Turzańskim. Poszło o zaangażowanie tego pierwszego w promowanie jednego z projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. Turzański mówił, że mieszkańcy skarżą się, że radny wkładał dzieciom…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2017 z 07.11.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.