•  
  •   Fot. Archiwum policji
18.02.2020

Radny pyta o kontrole prędkości

– Mam wrażenie, że działania policji są skierowane głównie na dawanie mandatów, a nie na poprawę bezpieczeństwa na drogach – mówił radny Wojciech Janik na ostatniej sesji rady miejskiej w Miasteczku Śląskim.

Na sesji gościł insp. Krzysztof Hajda, komendant powiatowy policji w Tarnowskich Górach. Przybliżył statystykę związaną ze stanem bezpieczeństwa w powiecie tarnogórskim. Wynika z niej, że w Miasteczku Śląskim sytuacja jest całkiem dobra. Jednak radny Zbigniew Płomiński zwrócił uwagę, że gdyby w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2020 z 18.02.2020
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.