•  
  •   Fot. Pixabay
08.07.2019

Rodzina zastępcza poszukiwana

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich poszukuje kandydatów na zawodową rodzinę zastępczą pełniącą funkcję pogotowia rodzinnego.

Jak informuje MOPR, rodziną zastępczą mogą zostać osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem, małżeństwa bezdzietne i rodziny z dziećmi, osoby w nieformalnym związku i single. Ważne, by miały doświadczenie w tym zakresie lub przeszły szkolenie.

Rodzina zastępcza dostanie wynagrodzenie, płatny urlop…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2019 z 09.07.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.