•  
  •   Fot. Archiwum UM Piekary Śl.
06.02.2019

Rozbiórka wiaduktu. Będą utrudnienia

Od 8 do 28 lutego Zarząd Dróg Powiatowych planuje rozbiórkę wiaduktu kolejowego nad ul. Mickiewicza w Zbrosławicach.

W związku z tym w rejonie wiaduktu ul. Mickiewicza będzie zamknięta, co oznacza utrudnienia na trasie Zbrosławice-Wieszowa. Ponadto zbrosławicki urząd gminy informuje, że w późniejszym czasie planowana jest rozbiórka wiaduktu nad ul. Wolności w Zbrosławicach.

Utrudnienia będą też w Piekarach Śląskich na wiadukcie kolejowym na ul. Partyzantów. 7 i 8 lutego będzie tam robiona nakładka asfaltowa. Ruch na wiadukcie odbywać się będzie przy wahadłowej sygnalizacji świetlnej. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.