13.06.2019

Rozbudowy sieci ciąg dalszy

W połowie czerwca mają ruszyć prace związane z rozbudową sieci cieplnej w Miasteczku Śląskim. Będą utrudnienia na drogach.

Veolia Południe rozbudowuje sieć w Miasteczku Śląskim i Żyglinie – to duża inwestycja współfinansowana z unijnych pieniędzy. W czerwcu prace rozpoczną się na ul. Matejki w okolicy skrzyżowania z ul. Astronautów. Następne w kolejności są ulice Żołnierska, Czarnieckiego i Rubinowa.

(esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.