•  
  •   Fot. Marek Miłuch
08.02.2020

Rozjechana Wieczorka, zabłocona Szopena. Mieszkańcy mają dość

Przy ul. Wieczorka w Nakle Śląskim wyrównywany jest teren. Przyjeżdżają tam wywrotki z ziemią. Mieszkańcy skarżą się, że gruntowa droga jest zniszczona, a pobliska ul. Szopena wiecznie zabłocona.

– Nie mówimy tu o pojedynczych wywrotkach, jeżdżą codziennie od wielu miesięcy. Przywożą ziemię i gruz, żeby zasypać doły. Kompletnie przy tym rozjeżdżają gruntową, utwardzoną drogę, tak że już nie da się nią normalnie przejechać. Toniemy w błocie, samochodów nie ma…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.