•  Na seniorów z gminy Ożarowice czekało w Krakowie wiele atrakcji
  •  Na seniorów z gminy Ożarowice czekało w Krakowie wiele atrakcji Fot. archiwum BiOK
26.09.2019

Senior ma moc

Dzień zaczęli mszą świętą, a zakończyli dyskoteką. 47-osobowa grupa seniorów z gminy Ożarowice uczestniczyła w VI Międzynarodowych Senioraliach, które 19 września odbyły się w Krakowie.

Senioralia rozpoczęła msza święta w kościele Mariackim, po której odbyła się parada seniorów pod hasłem "Senior ma moc". Barwny korowód przeszedł przez Rynek Główny i ulice Krakowa do kina Kijów, gdzie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie imprezy. Seniorzy mogli podziwiać zespoły wokalno-taneczne i wysłuchać ważnych prelekcji o różnej tematyce ważnej dla seniora. Zorganizowano również pokaz mody: senior i seniorka 60+ oraz losowanie nagród wśród uczestników. Miłym akcentem było zakończenie dnia dyskoteką, którą prowadziła najstarsza didżejka w Polsce - DJ Vika. Organizatorem wyjazdu ożarowickich seniorów do Krakowa była Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach. (K)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.