•  O zmianie regulaminu naboru mówił radny Dariusz Zok (pierwszy z prawej).
  •  O zmianie regulaminu naboru mówił radny Dariusz Zok (pierwszy z prawej). Fot. Agnieszka Reczkin
31.10.2019

Skarga odrzucona, regulamin do zmiany

W konkursie na urzędnicze stanowisko w miasteczkowskim magistracie wystartowały 4 osoby. Okazało się, że trzy z nich nie spełniły wymogów formalnych. Jedna z “odrzuconych” złożyła skargę na burmistrza.

Chodzi o nabór na stanowisko inspektora w referacie organizacyjnym urzędu miasta. Osoba, która złożyła skargę nie podpisała klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie przeszła do części merytorycznej konkursu. – Uważała, że skoro podpisała się powyżej klauzuli, pod pozostałymi dokumentami, to…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.