•  Drzewo powalone na ul. Potępską w Kotach.
  •  Drzewo powalone na ul. Potępską w Kotach. Fot. OSP Koty
03.01.2019

Skutki silnego wiatru

Wczoraj, 2 stycznia, strażacy zanotowali kilka interwencji związanych z powalonymi i niebezpiecznie pochylonymi drzewami.

Jedna z interwencji dotyczyła drzewa przy ul. Tarnogórskiej w Kaletach. Było pochylone nad linią energetyczną i jezdnią. Strażacy wycięli koronę. W Szałszy nad ul. Tarnogórską pochylone było ok. 20-metrowe drzewo. W Kotach na ul. Potępskiej drzewo spadło na fragment pasa ruchu w kierunku Potępy. Natomiast w Kamieńcu konar drzewa spadł na chodnik przy ul. Tarnogórskiej.

W powiecie lublinieckim dwa powalone drzewa były w miejscowości Brasowe. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.