05.12.2017

Sołtysi przeciw fetorowi

– Zagrajmy w jednej drużynie – apeluje do kolegów sołtysów Alojzy Szyguła, sołtys Ziemięcic. Chodzi mu o to, aby sołtysi, zwłaszcza ze wsi położonych w południowej części gminy, wspólnie wystąpili przeciwko uciążliwemu dla mieszkańców składowaniu na polach osadów z oczyszczalni ścieków.

– Mam nadzieję, że podpisywane przez nas petycje do właścicielki pól przyniosą efekt – mówi sołtys Szyguła. W Ziemięcicach, ale i innych okolicznych miejscowościach, mieszkańcy nie pierwszy raz narzekają na dokuczliwy fetor z pól. Osady po przywiezieniu na…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.