Wjazdu nad zalew od strony Nowego Chechła broni znak zakazu ruchu, który - jak mówi wójt Marek Cyl - ustawiono tam na wniosek mieszkańców ul. Leśnej.
    Wjazdu nad zalew od strony Nowego Chechła broni znak zakazu ruchu, który - jak mówi wójt Marek Cyl - ustawiono tam na wniosek mieszkańców ul. Leśnej. Fot. Jacek Tarski
06.09.2017

Spokój ulicy Leśnej

Ulica Leśna w Nowym Chechle jest jedną z dwóch utwardzonych dróg prowadzących nad zalew od strony tej miejscowości. Niektórzy narzekają, że obowiązuje tam zakaz ruchu.

Zakaz przy ul. Leśnej postawiono dobrych kilka lat temu. – Z tego co wiem, stało się to na prośbę mieszkańców – mówi wójt gminy Świerklaniec Marek Cyl i dodaje, że ruch samochodów, które jeździły tamtędy, zwłaszcza w ciepłe dni…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.