•  
  •   Fot. Archiwum
11.10.2019

Spotkanie w sprawie S11

Budowa i przebieg drogi ekspresowej S11 będzie tematem spotkania, które odbędzie się we wtorek, 22 października w Domu Kultury w Potępie. Początek o godz. 13.

Podczas spotkania zostaną przedstawione proponowane warianty przebiegu S11. Z materiałami można zapoznać się na stronie internetowej katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w zakładce Inwestycje w przygotowaniu.

(aj)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.