•  
  •   Fot. Archiwum policji
08.02.2019

Spowodował kolizję i uciekł

Cofając wjechał w inny samochód i uciekł. Jednak niedawno wpadł w ręce policji.

W nocy 11 listopada na parkingu niedaleko stacji paliw w Lublińcu kobieta zauważyła, że jej vw passat jest poważnie uszkodzony, a nikogo nie ma w pobliżu. Zgłosiła sprawę policji.

Ustalono, że sprawca cofał, uderzył w passata i odjechał. Nie udało się jednak ustalić numerów rejestracyjnych samochodu. Wytypowano jedynie markę, typ, kolor i kilka charakterystycznych cech auta. Okazało się, że to wystarczyło.

Funkcjonariusz wydziału prewencji lublinieckiej komendy zauważył na jednej z ulic Lublińca pasujący do opisu samochód. Należał do 20-letniego mieszkańca Lublińca. Na początku zaprzeczył, że to on uszkodził passata. Jednak kiedy okazało się, że uszkodzenia jego forda idealnie pasują do tych, które miał vw, 20-latek przyznał się do winy. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.