•  
  •   Fot. Archiwum UM
11.12.2017

Stypendia dla młodych kaletan

Wręczono Stypendia burmistrza Kalet dla szczególnie uzdolnionych uczniów i studentów.

Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017. Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów i studentów, których zdolności i zainteresowania wykraczają poza program szkolny lub program studiów i którzy mogą poszczycić się sukcesami potwierdzonymi udziałem w konkursach i olimpiadach szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego.

Stypendium naukowe i artystyczne otrzymali: Marta Cieślik, Zofia Czornik, Marta Jeż, Julia Kolano, Dawid Kubica, Maja Kuder, Mikołaj Opuchlik, Beniamin Pająk, Dawid Pająk, Adriana Potempa, Aleksy Walczak i Marcjanna Wysocka. Wśród stypendystów za osiągnięcia sportowe znaleźli się: Xawery Dróżdż, Oskar Kurc i Jakub Madeja.

(mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2017 z 12.12.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.