• 1 sierpnia komisja złożona z pracowników urzędu miasta i spółdzielni zdecydowała, że drzewa przy ul. Saperów 26 zostaną przeznaczone do wycinki.
  • 1 sierpnia komisja złożona z pracowników urzędu miasta i spółdzielni zdecydowała, że drzewa przy ul. Saperów 26 zostaną przeznaczone do wycinki. Fot. Archiwum czytelnika
08.08.2018

Suche świerki do wycinki

Co rusz słyszymy, że tu i ówdzie, bez rozsądnego uzasadnienia, wycina się zupełnie zdrowe drzewa. Czasem zdarza się, że o wiele trudniej usunąć drzewo suche.

Tak miała się sprawa z dwoma suchymi świerkami rosnącymi obok bloku przy ul. Saperów 26 na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. – Przez ostatnie miesiące kilkakrotnie zgłaszałem sprawę administracji osiedla, ale mówiono mi, że rzecz wymaga określonych procedur, że…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.