11.04.2018

Szałsza. Z autobusu do rowu

Z początkiem lutego przy centrum logistycznym w Szałszy uruchomiono przystanek autobusowy. Problem w tym, że wiata znajduje się tylko po jednej stronie jezdni. Pasażerowie jadący w przeciwną muszą czekać na wąskim poboczu.

W tej sprawie mieszkańcy kontaktowali się z gminą i Międzygminnym Związkiem Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach. Wiata znajduje się od strony centrum. Pasażerowie mogą tam bezpiecznie wysiąść z pojazdu i na niego czekać. Gorzej, jeśli wsiadają lub wysiadają z autobusów…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.