14.09.2018

Szef firmy podrobił dokumenty?

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę dostawczego renault. Zamiast dowodu rejestracyjnego, miał jego kserokopię.

Do zdarzenia doszło 13 września na al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Bytomiu. 36-letni bytomianin jechał dostawczakiem i podczas kontroli drogowej przekazał mundurowym dokumenty, m.in. dowód rejestracyjny. Okazało się, że to tylko kolorowe ksero, wycięte i zalaminowane.

36-letni kierowca z Bytomia twierdził, że taki dowód dał mu szef firmy, w której pracuje. Policjanci pojechali więc do tej firmy i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Radzionkowa. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Kierowca odpowie za posłużenie się podrobionym dowodem rejestracyjnym, a właściciel firmy za podrobienie dokumentu. Grozi im do 5 lat więzienia. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.