15.04.2019

Tragiczny finał poszukiwań 86-latka

Rodzina zgłosiła zaginięcie 86-latka. Policjanci znaleźli go w rowie melioracyjnym. Już nie żył.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy, 14 kwietnia w Lisowicach w powiecie lublinieckim. Rodzina powiadomiła policję, że 86-latek wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Rozpoczęto poszukiwania.

Najpierw sprawdzono teren niedaleko domu. Starszego mężczyznę znaleziono w rowie melioracyjnym. Wezwano karetkę – lekarz stwierdził zgon. 86-latek prawdopodobnie się poślizgnął, wpadł do rowu i nie potrafił się z niego wydostać. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.