25.09.2019

Trzy auta zderzyły się na ul. Dolnej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, na ul. Dolnej w Niezdarze, niedaleko piekarni.

Zderzyły się audi A3, vw golf i vw amarok. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Tarnowskich Gór. Sprawcą był kierowca audi, którego policjanci ukarali mandatem.

Do piekarskiej „Urazówki” trafiły dwie osoby. Jeszcze w karetce opatrywany był kierowca audi, potem przewieziono go do szpitala. Drugi zespół ratownictwa medycznego zajął się pasażerem golfa i kierowcą amaroka. Skarżyli się na ból w odcinku szyjnym kręgosłupa. Do szpitala odwieziono pasażera golfa. (esp)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.