•  Błoto trafia na jezdnie z firmy, która zajmuje się składowaniem odpadów.
  •  Błoto trafia na jezdnie z firmy, która zajmuje się składowaniem odpadów. Fot. Jacek Tarski
22.02.2020

Ulica brnących w błocie

Mieszkańcy ul. Zakładowej brną w błocie. Gminna droga nie była sprzątana od dawna. Codziennie rozjeżdżają ją ciężarówki dojeżdżające do jednej z firm, a błoto dostaje się nawet na krajową drogę nr 11.

Brynek, ulica Zakładowa. Droga prowadzi do dwóch osiedli mieszkaniowych i paru firm. Codziennie chodzą tamtędy ludzie. Co prawda nie tłumy, ale czy np. kilka lub kilkanaście osób ma mniejsze prawa od tłumu? Rzecz w tym, że ulica jest …


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2020 z 25.02.2020
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.