•  
  •   Fot. Pixabay
05.06.2019

Utrudnienia w ruchu w Radzionkowie

W związku z kulminacją XIII Dni Radzionkowa ruch na niektórych ulicach Radzionkowa będzie utrudniony lub zablokowany.

Od 7 czerwca br. od godziny 00:00 wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów po obu stronach ulicy św. Wojciecha, na odcinku od ulicy Zejera do ulicy Knosały. Zakaz obowiązywać będzie do niedzieli tj. do 9 czerwca do godziny 24:00. Od 7 czerwca od godziny 17:00 do 9 czerwca do godziny 24:00 ulica Śródmiejska, na odcinku od ulicy Knosały do placu Letochów, zostanie wyłączona z ruchu kołowego, a tym samym na ulicy św. Wojciecha na odcinku od ulicy Zejera do ulicy Knosały zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.

W związku z organizacją imprezy o nazwie IV Eco Cidry Cross – Dychej na Księżej Górze 8.06.2019 roku wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Księżogórskiej. Ulica od skrzyżowania z ulicą Zejera do ulicy Anieli Krzywoń zostanie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach od 12:55 do około godziny 14:15. Utrudnienia wystąpią również na ul. Anieli Krzywoń od wjazdu do restauracji Apassionata do skrzyżowania z ul. Księżogórską.
"Prosimy w tym dniu zaplanować wyjazd z posesji odpowiednio wcześniej lub pozostawić swoje pojazdy w miejscu w którym utrudnienia nie wystąpią" - apelują organizatorzy. (e)

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.