• W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w każdym wieku.
  • W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety w każdym wieku. Fot. Archiwum
06.10.2017

W Ożarowicach kobiety uczą się bronić

W Ożarowicach odbyły się pierwsze zajęcia w ramach kursu samoobrony dla kobiet “Nie bądź bezbronna”. Można dowiedzieć się, jak reagować w groźnych sytuacjach, ale przede wszystkim - jak ich unikać. Czasami znaczenie mają nawet słuchawki w uszach.

Kurs jest bezpłatny i adresowany nie tylko do mieszkanek gminy. W pierwszych zajęciach, które odbyły się 2 października, wzięło udział 19 pań w różnym wieku. Gdyby chciały szkolić się indywidualnie, musiałyby liczyć się z wydatkiem rzędu kilkuset…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2017 z 10.10.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.