• Nowa drabina ma 32 metry. Samochód, na jakim jest zbudowana, może podjechać bardzo blisko budynku i manewrować na małej powierzchni.
  • Nowa drabina ma 32 metry. Samochód, na jakim jest zbudowana, może podjechać bardzo blisko budynku i manewrować na małej powierzchni. Fot. Jacek Tarski
05.10.2017

Ważne nie tylko dla strażaków

​Strażacy z OSP Florian w Strzybnicy oraz podkomendni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach mają powody do radości.

Pierwsi od niedawna dysponują sprowadzoną z Niemiec 30-metrową drabiną z koszem. Zawodowcom radość sprawiło zapewne przekazanie w ich władanie gruntu, na którym ma zostać wybudowana nowa siedziba straży.

Drabina, używana, ale w dobrym stanie technicznym, przyjechała do Strzybnicy z …

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2017 z 10.10.2017
komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.